Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE IMPRIMANTE – cartușe cerneala și toner compatibile

Număr anunț
DA41069251
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar al Judetului Hunedoara (CUI 4944320)
Furnizor / câștigător
ULTRA SPECIAL COMPUTER SRL (CUI RO26524157)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.545,44 RON
Valoare atribuită
2.545,44 RON
Data publicării
28.08.2026 10:42
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.545,44 RON

din 2.545,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.