Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC LC6/LC5 123224 FER DR 1+0 PERSONALIZAT APA CANAL

Număr anunț
DA41069231
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
GESIB IMPEX SRL (CUI RO4238227)
Cod CPV
30199711-7 · Plicuri cu fereastra imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.920 RON
Valoare atribuită
13.920 RON
Data publicării
28.08.2026 10:41
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.920 RON

din 13.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.