Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile

Număr anunț
DA41068999
Autoritate contractantă
Autoritatea de Siguranță Feroviară Română - ASFR (CUI 48008564)
Furnizor / câștigător
HELVETICA SOLUTIONS SRL (CUI RO9642411)
Cod CPV
30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.514 RON
Valoare atribuită
7.514 RON
Data publicării
28.08.2026 10:26
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.514 RON

din 7.514 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.