Ofertă acceptată
Cumpărare directă
fir nylon
- Număr anunț
- DA41068922
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA SPECIALA BALS (CUI 4394650)
- Furnizor / câștigător
- CONCEPT CONSTRUCT SRL (CUI RO22676950)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56,20 RON
- Valoare atribuită
- 56,20 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:21
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56,20 RON
din 56,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro