Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet table de scris albe si table magnetice

Număr anunț
DA41068464
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTE ORADEA (CUI 4390275)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.939,09 RON
Valoare atribuită
11.939,09 RON
Data publicării
28.08.2026 09:53
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.939,09 RON

din 11.939,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.