Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR CU ANTET, A4, 80 gr
- Număr anunț
- DA41067781
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TARGU BUJOR (CUI 3346913)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA PENTRU PROTECŢIA PERSOANELOR CU HANDICAP PETAL (CUI 31647857)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.290 RON
- Valoare atribuită
- 1.290 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:11
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.290 RON
din 1.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro