Ofertă acceptată Cumpărare directă

saci menajeri 60 litri

Număr anunț
DA41067147
Autoritate contractantă
Comuna Boroaia (CUI 4326787)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62 RON
Valoare atribuită
62 RON
Data publicării
28.08.2026 08:11
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62 RON

din 62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.