Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET CERNEALA PENTRU GRADINITA CU PP LICURICI ZALAU

Număr anunț
DA41066924
Autoritate contractantă
LICEUL ORTODOX SFANTUL NICOLAE ZALAU (CUI 11132791)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
758,06 RON
Valoare atribuită
758,06 RON
Data publicării
27.08.2026 20:39
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

758,06 RON

din 758,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.