Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scandura rasionase, 20*2.5*400cm - 3 mc
- Număr anunț
- DA41055128
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
- Furnizor / câștigător
- MIOR SRL (CUI RO1966145)
- Cod CPV
- 03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.350 RON
- Valoare atribuită
- 4.350 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:36
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.350 RON
din 4.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro