Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie frigider

Număr anunț
DA41069672
Autoritate contractantă
SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI RO25616767)
Furnizor / câștigător
MENAROM SRL (CUI RO14269735)
Cod CPV
39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,72 RON
Valoare atribuită
453,72 RON
Data publicării
28.08.2026 11:06
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,72 RON

din 453,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.