Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gazon sintetic

Număr anunț
DA41068847
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "DUILIU ZAMFIRESCU"COMUNA DRAGALINA (CUI 4853868)
Furnizor / câștigător
IMMOINVEST CAPITAL S.R.L. (CUI 28336818)
Cod CPV
45212200-8 · Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.120 RON
Valoare atribuită
78.120 RON
Data publicării
28.08.2026 10:17
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.120 RON

din 78.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.