Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Condica de evidenta a activitatii didactice din educatia timpurie PRESCOLAR
- Număr anunț
- DA41068021
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SF NICOLAE SATUL LASLAU MARE COMUNA SUPLAC (CUI 29029064)
- Furnizor / câștigător
- TREND NEW COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO16467321)
- Cod CPV
- 22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102,72 RON
- Valoare atribuită
- 102,72 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:26
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
102,72 RON
din 102,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro