Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE VEHICUL 140112 KM,INLOCUIT DISCURI FRANA ,INLOCUIT PLACUTE FRANA,INLOCUIT RULMENT ROATA SP,I

Număr anunț
DA41067571
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA CIOCANESTI) (CUI 3796780)
Furnizor / câștigător
B I GREEN SERVICE S.R.L. (CUI 41632667)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.466,94 RON
Valoare atribuită
3.466,94 RON
Data publicării
28.08.2026 08:57
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.466,94 RON

din 3.466,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.