Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modul optic SFP 1.25G WDM, SM, SC, 20 km
- Număr anunț
- DA41067045
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
- Furnizor / câștigător
- SMD PLUS TECHNOLOGY SRL (CUI RO32347157)
- Cod CPV
- 32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.800 RON
- Valoare atribuită
- 10.800 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 07:46
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.800 RON
din 10.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro