Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA41066712
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CRACIUNESTI (CUI 16057348)
Furnizor / câștigător
KARYLUCA INSTAL SRL (CUI RO27826188)
Cod CPV
39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
934,71 RON
Valoare atribuită
934,71 RON
Data publicării
27.08.2026 16:40
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

934,71 RON

din 934,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.