Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii elaborare documentatie tehnico economica pt. desfiintare constructii
- Număr anunț
- DA41066540
- Autoritate contractantă
- COMUNA TELIUCU INFERIOR (CUI 4727010)
- Furnizor / câștigător
- BIROU DE ARHITECTURĂ POP OLIVIU-MARIUS S.R.L. (CUI 35124257)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 16:01
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro