Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta implementare proiect "Extinderte scoala gimnaziala Ulmi – construire si dotare corp nou”

Număr anunț
DA41064744
Autoritate contractantă
COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
Furnizor / câștigător
EUROPROJECT PARTNER SRL (CUI 22025146)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265.000 RON
Valoare atribuită
265.000 RON
Data publicării
27.08.2026 13:53
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265.000 RON

din 265.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.