Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de promovare prin intermediul publicatiilor de presa online a activitatii sportive.

Număr anunț
DA41064213
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MEDGIDIA (CUI 37388859)
Furnizor / câștigător
FIRMA LUI DORIAN S.R.L. (CUI 47658593)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
27.08.2026 13:22
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.