Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carti de biblioteca
- Număr anunț
- DA41063650
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU (CUI 4722498)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI RO11648548)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.468,61 RON
- Valoare atribuită
- 22.468,61 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 12:49
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.468,61 RON
din 22.468,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro