Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Administrare, mentenanta, suport tehnic, consultanta si actualizari/C.A.B. AAB5D8E63A2
- Număr anunț
- DA41061188
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Iancu C. Vissarion" Titu (CUI 4584166)
- Furnizor / câștigător
- SYNTEQ SOLUTIONS SRL (CUI RO21899474)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.190 RON
- Valoare atribuită
- 37.190 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:27
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37.190 RON
din 37.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro