Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari reparatii instalatii sanitare in Primaria Helegiu si Biblioteca Comunei Helegiu.
- Număr anunț
- DA41068760
- Autoritate contractantă
- COMUNA HELEGIU (CUI 4535821)
- Furnizor / câștigător
- COGITO COM S.R.L. (CUI RO7550397)
- Cod CPV
- 45232460-4 · Lucrari sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.280,99 RON
- Valoare atribuită
- 7.280,99 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:13
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.280,99 RON
din 7.280,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro