Ofertă acceptată Cumpărare directă

SWITCH MIKROTIK 8PORT 1000M 2SFP+/CSS610-8G-2S+IN

Număr anunț
DA41068499
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
Furnizor / câștigător
FORTE SYSTEMS SRL (CUI RO1884258)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.390 RON
Valoare atribuită
4.390 RON
Data publicării
28.08.2026 09:55
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.390 RON

din 4.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.