Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE OPERARE + MENTENANTA / STATIE DC + AC COMUNA CARPINET

Număr anunț
DA41068429
Autoritate contractantă
COMUNA CARPINET (PRIMARIA) (CUI 5003580)
Furnizor / câștigător
NEXT GENERATION TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 31726543)
Cod CPV
50532400-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.900 RON
Valoare atribuită
5.900 RON
Data publicării
28.08.2026 09:51
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.900 RON

din 5.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.