Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clorura de var -biocid

Număr anunț
DA41050452
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
COMCHIM CHEMICAL SRL (CUI RO15074375)
Cod CPV
24312120-1 · Cloruri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150 RON
Valoare atribuită
1.150 RON
Data publicării
26.08.2026 08:07
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150 RON

din 1.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.