Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de dirigentie de santier/supervizare la constructii civile, inclusiv monumente
- Număr anunț
- DA41037132
- Autoritate contractantă
- Teatrul "Szigligeti Szinhaz (CUI 28570745)
- Furnizor / câștigător
- ASREF SRL (CUI RO23735494)
- Cod CPV
- 71247000-1 · Supraveghere a lucrarilor de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.200 RON
- Valoare finală
- 6.200 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 11:27
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.