Acasă · Licitații
· Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contravaloare taxa contract de prestari servicii de colectare deseuri de origine animala pe raza loc
- Număr anunț
- DA41071145
- Autoritate contractantă
- COMUNA PLOPU (CUI 2844626)
- Furnizor / câștigător
- ECO NEUTRALIZARE GRINDASI SRL (CUI RO25328470)
- Cod CPV
- 90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare atribuită
- 750 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 12:38
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
750 RON
din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro