Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente

Număr anunț
DA41071090
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
Furnizor / câștigător
X - TEQ ELECTRONICS SRL (CUI 21323020)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.400 RON
Valoare atribuită
13.400 RON
Data publicării
28.08.2026 12:33
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.400 RON

din 13.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.