Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificat de performanta energetica pentru cladiri + raport de implementare

Număr anunț
DA41070667
Autoritate contractantă
COMUNA SARAIU (CUI 5874273)
Furnizor / câștigător
AXX BAZAR TÂRGOVIŞTE S.R.L. (CUI 41632764)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
28.08.2026 12:03
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.