- Număr anunț
- DA41070550
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE SILASI" BECLEAN (CUI 4548872)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI RO3738836)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.769,51 RON
- Valoare atribuită
- 2.769,51 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:56
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.769,51 RON
din 2.769,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro