Ofertă acceptată Cumpărare directă

toner negru HP CP1525

Număr anunț
DA41070113
Autoritate contractantă
MUZEUL BRAILEI (CUI 5217575)
Furnizor / câștigător
PANIMIS COMIMEX SRL (CUI RO8419447)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82,64 RON
Valoare atribuită
82,64 RON
Data publicării
28.08.2026 11:32
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82,64 RON

din 82,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.