- Număr anunț
- DA41070080
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 VALU LUI TRAIAN (CUI 29448194)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.193,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.193,06 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:31
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.193,06 RON
din 1.193,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro