Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI GENERALE DE REPARATII TAMPLARIE PVC SI ACCESORII SCOLI SI GRADINITE

Număr anunț
DA41069913
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
TOTAL SPRINT CO SRL (CUI 10697054)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.280 RON
Valoare atribuită
10.280 RON
Data publicării
28.08.2026 11:20
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.280 RON

din 10.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.