Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de pază umană pentru evenimentul „Corul Comunitar” din 03,04 și 05 septembrie 2026

Număr anunț
DA41069814
Autoritate contractantă
FILARMONICA BANATUL TIMISOARA (CUI 2490928)
Furnizor / câștigător
SAR SECURITY SRL (CUI 8507824)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.160 RON
Valoare atribuită
4.160 RON
Data publicării
28.08.2026 11:14
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.160 RON

din 4.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.