Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA41069724
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU (CUI 21799092)
Furnizor / câștigător
RAPID AURORA SRL (CUI 631940)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,14 RON
Valoare atribuită
668,14 RON
Data publicării
28.08.2026 11:09
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,14 RON

din 668,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.