Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Microbiureta tip Bang 5 ml / div. 0,02 ml, CLASA AS,
- Număr anunț
- DA41069695
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
- Furnizor / câștigător
- ALBEDO SRL (CUI RO13905737)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.168 RON
- Valoare atribuită
- 2.168 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 11:08
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.168 RON
din 2.168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro