Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuvete macro Brand din PMMA, 300 - 900 nm, 2.5 - 4.5 ml, 100 buc-REF 4363

Număr anunț
DA41069447
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,17 RON
Valoare atribuită
105,17 RON
Data publicării
28.08.2026 10:54
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,17 RON

din 105,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.