Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALIMENTATOR LAPTOP LENOVO 65W 7.5X5.5 PREMIUM
- Număr anunț
- DA41069432
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar al Judetului Hunedoara (CUI 4944320)
- Furnizor / câștigător
- ULTRA SPECIAL COMPUTER SRL (CUI RO26524157)
- Cod CPV
- 30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148,76 RON
- Valoare atribuită
- 148,76 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:53
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
148,76 RON
din 148,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro