Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEMORIE STICK KS USB 64GB DATATRAVELER EXODIA M 3.2
- Număr anunț
- DA41069384
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar al Judetului Hunedoara (CUI 4944320)
- Furnizor / câștigător
- ULTRA SPECIAL COMPUTER SRL (CUI RO26524157)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28,93 RON
- Valoare atribuită
- 28,93 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:50
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28,93 RON
din 28,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro