Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE MENTENANTA LA ECHIPAMENTE DE INCALZIRE
- Număr anunț
- DA41069142
- Autoritate contractantă
- SC. SEPSI REKREATIV SA. (CUI 35244130)
- Furnizor / câștigător
- HORVATH SERVICE SRL (CUI 5228299)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.750 RON
- Valoare atribuită
- 13.750 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:35
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.750 RON
din 13.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro