Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit de intretinere imprimanta Lexmark B2865dw

Număr anunț
DA41068921
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL SUCEAVA (CUI 17043928)
Furnizor / câștigător
PRO COPY SRL (CUI RO22623743)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.257,04 RON
Valoare atribuită
3.257,04 RON
Data publicării
28.08.2026 10:21
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.257,04 RON

din 3.257,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.