Ofertă acceptată Cumpărare directă

30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2)

Număr anunț
DA41068910
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DRIDU (CUI 33560675)
Furnizor / câștigător
MULTIWEB COMPUTERS S.R.L. (CUI 40620559)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,72 RON
Valoare atribuită
231,72 RON
Data publicării
28.08.2026 10:20
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,72 RON

din 231,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.