Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPALARE GEAMURI EXTERIOARE

Număr anunț
DA41068422
Autoritate contractantă
LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
Furnizor / câștigător
ROPE SALT ALPIN SRL (CUI 31396615)
Cod CPV
90911300-9 · Servicii de curatare a ferestrelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
28.08.2026 09:51
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.