Ofertă refuzată Cumpărare directă

BIURETE PENTRU LABORATOR

Număr anunț
DA41068249
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE VITI VINICOLA MURFATLAR (CUI RO2410643)
Furnizor / câștigător
FORLAB S.R.L. (CUI RO38682045)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.068 RON
Valoare finală
2.068 RON
Data publicării
28.08.2026 09:41
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.