Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese originale Xerox 5325 si AltaLink C8035
- Număr anunț
- DA41067997
- Autoritate contractantă
- Comuna Bosanci (Primaria) (CUI 4244156)
- Furnizor / câștigător
- HERALD SRL (CUI RO7384634)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.108 RON
- Valoare atribuită
- 1.108 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:24
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.108 RON
din 1.108 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro