Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente IT si accesorii

Număr anunț
DA41067961
Autoritate contractantă
LICEUL DEMOSTENE BOTEZ TRUSESTI (CUI 3373314)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.092 RON
Valoare atribuită
6.092 RON
Data publicării
28.08.2026 09:22
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.092 RON

din 6.092 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.