Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament pentru sistemul de irigatii
- Număr anunț
- DA41067620
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV SCOLAR LUGOJ (CUI 4269240)
- Furnizor / câștigător
- BĂDIN-SISTEM SRL (CUI RO16505271)
- Cod CPV
- 43323000-3 · Echipament de irigare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.679,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.679,34 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:01
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.679,34 RON
din 1.679,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro