Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DERATIZARE, DEZINSECȚIE ȘI DEZINFECȚIE

Număr anunț
DA41067604
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 16 GALATI (CUI 29073868)
Furnizor / câștigător
ROMOOSIL SRL (CUI 37263677)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.414,75 RON
Valoare atribuită
3.414,75 RON
Data publicării
28.08.2026 08:59
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.414,75 RON

din 3.414,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.