Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Refacere sistem pluvial gradinita 9 - str Aurel Vlaicu
- Număr anunț
- DA41067412
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT DIN MUNICIPIUL BRASOV (CUI 49839839)
- Furnizor / câștigător
- RUSTA SRL (CUI RO4164685)
- Cod CPV
- 45332300-6 · Lucrari de instalare de conducte de evacuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 08:42
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.08.2026 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.500 RON
din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro