Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie, birotica, accesorii

Număr anunț
DA41067409
Autoritate contractantă
ORASUL FRASIN (CUI 4535651)
Furnizor / câștigător
DATIS COMPUTERS SRL (CUI RO12017006)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.188,12 RON
Valoare atribuită
4.188,12 RON
Data publicării
28.08.2026 08:42
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.188,12 RON

din 4.188,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.