Ofertă acceptată Cumpărare directă

Server pentru proiectul ACSOC- conf. ADV1543482

Număr anunț
DA41067011
Autoritate contractantă
Directoratul National de Securitate Cibernetica (CUI 28598894)
Furnizor / câștigător
INNOVATIVE WEB DESIGN S.R.L. (CUI RO35011908)
Cod CPV
30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.053,41 RON
Valoare atribuită
79.053,41 RON
Data publicării
28.08.2026 07:32
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.053,41 RON

din 79.053,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.